Nordisk


Strona główna

Oferta

Cennik

Formularz

Nasza flota

Kontakt

Przewozy autokarowe

Szanowni Państwo!

Nordisk to przewozy autokarowe luksusowymi autokarami i busami. Podróże autokarem to obecnie bardzo często i chętnie wybierany przez klientów sposób na spędzanie wakacji lub przemieszczanie się w jednego kraju do drugiego. Podróż autokarem stała się bardzo komfortowa i znacznie mniej męcząca, ponieważ ciasne i małe busy odeszły już do lamusa.

Przewozy autokarowe i różne rodzaje transportu

Oprócz standardowych podróży autokarem firma Nordisk oferuje swoim klientom również następujące opcje do wyboru:

  • transfery lotniskowe
  • wyjazdy narciarskie
  • wyjazdy kolonijne
  • wyjazdy integracyjne
  • wyjazdy firmowe
  • wycieczki szkolne
  • przejazdy wahadłowe
  • transport osób oraz sprzętu podczas różnego rodzaju wydarzeń i eventów

Przewozy autokarowe w Warszawie dzięki fantastycznej, nowoczesnej flocie autokarów to bardzo wygodny środek transportu - często nawet częściej wybierany niż samolot. Główną tego przyczyną jest możliwość zabrania znacznie większego bagażu, co w przypadku linii lotniczych jest obwarowane licznymi zakazami.

Ponadto podróż autokarem wiąże się ze znacznie mniejszym stresem, brakiem wielogodzinnych oczekiwań na lotniskach czy długotrwałej odprawy. Ponadto busy są znacznie bardzo komfortowe, oferują więcej miejsca na nogi oraz mają wygodniejsze fotele.

Nowoczesna flota idealnie na długie wyprawy

Wielogodzinne podróże po Europie mogą być wyczerpujące i nużące, jednak większość autokarów jest wyposażona w znaczną ilość różnego rodzaju udogodnień, które nie tylko pozwalają na błogi relaks, ale również umilają całą wyprawę. Są to przede wszystkim indywidualne klimatyzatory, minibarek, toaleta, ekrany LCD wbudowane w zagłówki foteli oraz nawigacja GPS. Pasażerowie mogą w trakcie podróży oglądać filmy lub seriale, słuchać ulubionej muzyki lub serfować po internecie.

Ponadto dzięki nawigacji można w kilka sekund sprawdzić, a którym miejscu podróży akurat się znajdujemy. Przewozy autokarowe Warszawa oferują swoim klientom fantastyczne, nowoczesne pojazdy, które są na bieżąco serwisowane, aby zapewnić pasażerom najwyższy stopień bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Dodatkowo dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa każdy pasażer na trasie przejazdu obejmowany jest ubezpieczeniem NNW oraz OC. Do dyspozycji podróżujących pozostaje profesjonalna, wyszkolona kadra, która chętnie pomoże i odpowie na wszystkie nurtujące klientów pytania.

więcej»


wynajem autokarów
Z nami dojedziesz do celu Szybki kontakt

tel/fax: +48 22 740 37 29
kom.: 601 32 80 85
e-mail: nordisk@op.pl
skype: nordisk5
ul. K.Jeżewskiego 5d/102
02-796 Warszawa

Referencje

Zobacz opinie naszych Klientow

dowiedz się więcej
Copyright © by Nordisk Created by agencja kreatywna e-mouse

stat4u